Kontakt

DANE FIRMOWE

Napisz do nas lub zadzwoń - to najszybszy sposób komunikacji.
Jeśli jednak chcesz pozostawić wiadomość - skorzystaj z formularza obok. Wiadomość trafi do menadżera, który skontaktuje się z Tobą najszybciej, jak to tylko możliwe.

Nasz adres

Sala Bankietowa FAKTORIA
Słopnice 888
34-615 Słopnice

KONTAKT

tel: (+48) 888 882 544
kontakt@faktoriaslopnice.pl

Społeczności

FACEBOOK
INSTAGRAM
YOUTUBE

DANE FIRMOWE

NIP: 737 170 97 36
REGON: 122895301

FORMULARZ

Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane pytanie lub przedstawienie oferty. Twój numer telefonu może być wykorzystany do skontaktowania się z Tobą i przedstawienia odpowiedzi lub oferty Sali Bankietowej FAKTORIA. Nie przekazujemy tych danych nikomu i nie przetwarzamy w innym celu.

Jak do nas trafić?

Do nas zawsze jest blisko i łatwo trafić.
Sala Bankietowa FAKTORIA znajduje się w dolnej części kompleksu, z łatwodostępnym parkingiem i mnóstwem miejsca.
Służymy pomocą i staramy się odpowiedzieć na każdą potrzebę naszych Gości.
Serdecznie zapraszamy!

Sala Bankietowa Faktoria znajduje się w zacisznym miejscu. Wjazd od głównej ulicy - należy kierować się w stronę zaplecza budynku. Wejście znajduje się na najniższym poziomie.

Sala Bankietowa FAKTORIA znajduje się w malowniczej miejscowości Słopnice. Do nas zawsze jest blisko! Limanowa - 14 km Nowy Sącz - 35 km Kraków - 65 km Warto nas odwiedzić i poznać uroku Beskidu Wyspowego!

Dla naszych Gości - zarówno Sali Bankietowej jak i Restauracji - parking jest darmowy!

W pobliżu obiektu znajdują się dwa klimatyczne kościoły (jeden starszy, bardzo klimatyczny), Urząd Stanu Cywilnego oraz Restauracja FAKTORIA Resto&Bar, serwująca smaczną kuchnię i pizzę o wyjątkowym smaku.
A jeśli chcesz zrobić zakupy - wstąp do dobrze zaopatrzonego sklepu spożywczego w naszym obiekcie dostępnego bezpośrednio z ulicy.

TOP